| Materiał | Stal nierdzewna/stopy/aluminium |
|---|---|
| Jakość | Certyfikat ISO |
| Właściwości mechaniczne | Jako wymagane |
| obróbka powierzchni | Polerowane, wycięte, inne |
| Skończ. | Jako wymagania klienta |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
|---|---|
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |
| Powierzchnia | Anodowane, proszek, spray |
| Chropowatość powierzchni | 0,03 |
| Cechy | Profesjonalny|Wysoka precyzja |
| Usługa | Dostosowany OEM, OEM / ODM / Dostosowany / Projekt, usługa obróbki cnc, rysunek roboczy zaakceptowan |
|---|---|
| Skończ. | anodowanie w kolorze, powłoka Power, nikiel, anodowanie na czarno, cynkowanie ogniowe |
| Zastosowanie | itp.,Wyposażenie przemysłowe,Wykorzystanie medyczne,Wyposażenie samochodowe/medyczne/rolnicze/pociąg |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Kolor | Każdy kolor, Czarny, na zamówienie, Srebrny/czerwony/czarny/kolorowy |
| Kolor | Każdy kolor, Czarny, na zamówienie, Srebrny/czerwony/czarny/kolorowy |
|---|---|
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Plik rysunku | Próbka 3D/DWG/PDF/KROK/STP/Oryginalna próbka |
| Wymiar | niestandardowe |
| Forma rysunku | PDF/DWG/IGS/STP/itp |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
|---|---|
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
| Kontrola jakości | Pełnowymiarowy raport z inspekcji |
| Sprawozdanie z badania maszyny | Zapewnione, dostępne |
| Typ turbiny | Turbina wodna Peltona |
|---|---|
| Logo | Zindywidualizowane |
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
| Radzić sobie z | Toczenie CNC, frezowanie CNC |
| Wymiar | Dostosowane, według rysunku klienta |
| Tolerance | ±0.01mm |
|---|---|
| Surface Roughness | Ra3.2 |
| Payment Term | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Dimension | Customized, Per Customer's Drawing |
| Application | Beauty Products,Automotive, Aerospace, Medical, Electronics, Electronic Cigarettes, |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
|---|---|
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Powierzchnia | Anodowane, proszek, spray |
| Chropowatość powierzchni | 0,03 |
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
|---|---|
| Twardość | HRC58-64, Zgodnie z materiałem |
| Kontrola jakości | Pełnowymiarowy raport z inspekcji |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |
|---|---|
| Chropowatość powierzchni | 0,03 |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
| Cechy | Profesjonalny|Wysoka precyzja |
| Skończ. | bez zadziorów i ostrych krawędzi |