| obróbka powierzchni | Polerowane, wycięte, inne |
|---|---|
| Sposób przetwarzania | 5-osiowy |
| Format rysunku | STP, STL, IGS, CAD itp. |
| słowa kluczowe | Usługi obróbki CNC 5-osiowej |
| Możliwości materiałowe | Aluminium, stal, mosiądz itp. |
| Forma rysunku | PDF/DWG/IGS/STP/itp |
|---|---|
| Kolor | Każdy kolor, Czarny, na zamówienie, Srebrny/czerwony/czarny/kolorowy |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie, polerowanie, poszycie, powłoka proszkowa, piaskownica, malowanie |
| Przetwarzanie | szlifowanie, toczenie CNC, cięcie drutem, EDM |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Sposób przetwarzania | Obróbka CNC Obróbka CNC |
|---|---|
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Drukowanie | Znakowanie laserowe |
| Powierzchnia | Anodowany, proszek |
| Sposób przetwarzania | Obróbka CNC Obróbka CNC |
|---|---|
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Drukowanie | Znakowanie laserowe |
| Powierzchnia | Anodowany, proszek |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
|---|---|
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Powierzchnia | Anodowane, proszek, spray |
| Chropowatość powierzchni | 0,03 |
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
|---|---|
| Twardość | HRC58-64, Zgodnie z materiałem |
| Kontrola jakości | Pełnowymiarowy raport z inspekcji |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |
| Powierzchnia | Anodowane, proszek, spray |
|---|---|
| Średnica | Wielkość na zamówienie |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
| Material | Aluminum, Steel, Stainless Steel, Brass, Copper, Titanium, Etc. |
|---|---|
| Color | Any color,BLACK,customized,Silver/red/black/colorful |
| Application | etc.,Industrial Equipment,Medical Applications,Auto /medical/agricultural/train/valve/textile,Medical Equipments |
| Drawing File | 3D/ DWG/ PDF/ STEP/ STP/ Original Sample |
| Dimension | Customized |
| Powierzchnia | Anodowany, proszek |
|---|---|
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
| Popularny kolor | Czarny / niebieski / ciemnoszary / pomarańczowy / czerwony itp |
| Oprogramowanie do projektowania | AutoCAD |
| Sposób przetwarzania | Obróbka CNC Obróbka CNC |
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
|---|---|
| Logo | Zindywidualizowane |
| Typ turbiny | Turbina wodna Peltona |
| Słowo kluczowe | Części do frezowania CNC |
| projekt | Precyzyjna obróbka CNC OEM |