| Wymiar | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Obróbka skrawaniem | Obróbki CNC |
| OEM | Przyjęty |
| Popularny kolor | Czarny / niebieski / ciemnoszary / pomarańczowy / czerwony itp |
| Przetwarzanie | Frezowanie CNC, Toczenie, Obróbka skrawaniem |
| Sposób przetwarzania | Obróbka CNC Obróbka CNC |
|---|---|
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Drukowanie | Znakowanie laserowe |
| Powierzchnia | Anodowany, proszek |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
|---|---|
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |
| Powierzchnia | Anodowane, proszek, spray |
| Chropowatość powierzchni | 0,03 |
| Cechy | Profesjonalny|Wysoka precyzja |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
|---|---|
| Powierzchnia | Anodowane, proszek, spray |
| Specyfikacja | Rohs, SGS |
| Praca | Obróbka CNC, wiązanie CNC |
| Usługa | Dostosowany OEM, OEM / ODM / Dostosowany / Projekt, usługa obróbki cnc, rysunek roboczy zaakceptowan |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
|---|---|
| Usługa | Dostosowany OEM, OEM / ODM / Dostosowany / Projekt, usługa obróbki cnc, rysunek roboczy zaakceptowan |
| Kolor | Każdy kolor, Czarny, na zamówienie, Srebrny/czerwony/czarny/kolorowy |
| Zastosowanie | itp.,Wyposażenie przemysłowe,Wykorzystanie medyczne,Wyposażenie samochodowe/medyczne/rolnicze/pociąg |
| Skończ. | anodowanie w kolorze, powłoka Power, nikiel, anodowanie na czarno, cynkowanie ogniowe |
| Średnica | 20,3 mm lub zgodnie z rysunkiem |
|---|---|
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Kontrola | 100% sprawdzone |
| Sprzęt do obróbki skrawaniem | Automatyczna pianka CNC |
| Szybki czas dostawy | 3-15 dni |
| Identyfikacja | ISO SGS Rohs |
|---|---|
| Logo | Dostępne niestandardowe logo |
| Sprzęt do obróbki skrawaniem | Automatyczna pianka CNC |
| Słowo kluczowe | Części toczone CNC |
| Części toczone CNC | Wały, sworznie, tuleje, koła zębate itp. |
| Sprzęt do obróbki skrawaniem | Frezowanie Obróbka |
|---|---|
| Główna Proza | Obrót CNC/Freszowanie CNC itp. |
| Chropowatość powierzchni | Ra3.2 |
| rodzaj obróbki | Obróbki CNC |
| Jakość | 100% kontrola |
| rodzaj obróbki | Obróbki CNC |
|---|---|
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Termin płatności | T/T, paypal, western union, akredytywy |
| Radzić sobie z | Toczenie CNC, frezowanie CNC |
| Chropowatość powierzchni | Ra3.2 |
| Popularny kolor | Czarny / niebieski / ciemnoszary / pomarańczowy / czerwony itp |
|---|---|
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
| Oprogramowanie do projektowania | AutoCAD |
| Chropowatość | Ra0.2~Ra3.2 |
| Powierzchnia | Anodowany, proszek |