| Chropowatość powierzchni | 0,03 |
|---|---|
| Chropowatość | Ra0.2~Ra3.2 |
| Popularny kolor | Czarny / niebieski / ciemnoszary / pomarańczowy / czerwony itp |
| Sposób przetwarzania | Obróbka CNC Obróbka CNC |
| Powierzchnia | Anodowany, proszek |
| Popularny kolor | Czarny / niebieski / ciemnoszary / pomarańczowy / czerwony itp |
|---|---|
| Oprogramowanie do projektowania | AutoCAD |
| Druk | Znakowanie laserowe |
| Chropowatość | Ra0.2~Ra3.2 |
| Chropowatość powierzchni | 0,03 |
| Security Measure | Access Restriction |
|---|---|
| Forbidden Access | Yes |
| HTTP Status | 403 |
| Web Security | High |
| Web Application Firewall | Possible |
| Error Handling | 403 Error |
|---|---|
| Server Configuration | Secure |
| Web Server | openresty |
| Server Response | Forbidden |
| HTTP Status | 403 |
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
|---|---|
| Status Code | 403 |
| Server | openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | As customer requirements |
| Wielkość | Rozmiar standardowy lub niestandardowy |
|---|---|
| Długość | Zindywidualizowane |
| Opakowanie | Standardowe opakowanie eksportowe lub zgodnie z opisem |
| Materiał | aluminium, miedź |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Jakość | 100% kontrola |
|---|---|
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Logo | Zindywidualizowane |
| rodzaj obróbki | Obróbki CNC |
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
| Machining Equipment | Milling Machining |
|---|---|
| Logo | Customized |
| Keyword | CNC Milling Parts |
| Custom Service | OEM ODM |
| Tolerance | ±0.01mm |
| Quality | 100% Inspection |
|---|---|
| Application | Beauty Products,Automotive, Aerospace, Medical, Electronics, Electronic Cigarettes, |
| Machining Type | CNC Machining |
| Project | OEM Precision CNC Machining |
| Keyword | CNC Milling Parts |
| Możliwości materiałowe | Aluminium, stal, mosiądz itp. |
|---|---|
| obróbka powierzchni | Polerowane, wycięte, inne |
| Sposób przetwarzania | 5-osiowy |
| Zastosowanie | obróbka precyzyjna |
| Zastosuj do | Wszelkie części do obróbki CNC OEM |