| nazwisko | Części zamienne do odlewu ciśnieniowego |
|---|---|
| Słowo klucz | Części odlewane ciśnieniowo |
| Rodzaj usługi | Produkcja na zamówienie & OEM |
| Kontrola jakości | ISO 9001:2015 |
| Mikroobróbka | Tak, jest. |
| Mikroobróbka | Tak, jest. |
|---|---|
| Produkt | Części odlewane ciśnieniowo |
| Ubezpieczenie jakości | ISO/TS16949:2009 |
| Powierzchnia | Jako żądanie klienta |
| Proces | Odlewanie ciśnieniowe aluminium + obróbka skrawaniem |
| Jakość | 100% kontrola |
|---|---|
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Logo | Zindywidualizowane |
| rodzaj obróbki | Obróbki CNC |
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
| Wykończenie powierzchni | Gładki, matowy, błyszczący |
|---|---|
| Struktury wspierające | Automatyczne lub ręczne |
| Obróbki CNC | Nie obróbka CNC |
| Wymiar | 290*140*60mm |
| Tolerancja | 0,01-0,05 mm lub dostosowane |
| Rodzaj usługi | Produkcja na zamówienie & OEM |
|---|---|
| Przetwarzanie | Odlewanie ciśnieniowe aluminium |
| Stosowany | Urządzenia przemysłowe |
| Słowo klucz | Części odlewane ciśnieniowo |
| OEM | Dostępne |
| Stosowany | Urządzenia przemysłowe |
|---|---|
| Przetwarzanie | Odlewanie ciśnieniowe aluminium |
| Proces | Odlewanie ciśnieniowe aluminium + obróbka skrawaniem |
| Rodzaj usługi | Produkcja na zamówienie & OEM |
| OEM | Dostępne |
| Name | Die Casting Parts |
|---|---|
| Material | Aluminum, Zinc, Magnesium, Copper, Brass, Stainless Steel |
| Diameter | 20.00 ~ 30.00 mm |
| Casting Type | Pressure Die Casting, Gravity Die Casting |
| Applications | Automotive Electrical Aerospace Industry |
| Wgłębienie | Wiele wnęk |
|---|---|
| Powierzchnia | Jako żądanie klienta |
| Słowo klucz | Części odlewające części |
| Przetwarzanie | Aluminiowe odlewanie matrycy |
| Stosowany | Sprzęt przemysłowy |
| Ubezpieczenie jakości | ISO/TS16949:2009 |
|---|---|
| Oprogramowanie | CAD/CAM/CorelDraw/PRO/E/UG/IGS/STP |
| Stosowany | Sprzęt przemysłowy |
| Kontrola jakości | ISO 9001: 2015 |
| Rodzaj usługi | Produkcja na zamówienie & OEM |
| Chropowatość powierzchni | 0,03 |
|---|---|
| Oprogramowanie do projektowania | AutoCAD |
| Powierzchnia | Anodowany, proszek |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
| Druk | Znakowanie laserowe |