| Jakość | 100% kontrola |
|---|---|
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Logo | Zindywidualizowane |
| rodzaj obróbki | Obróbki CNC |
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
| Popularny kolor | Czarny / niebieski / ciemnoszary / pomarańczowy / czerwony itp |
|---|---|
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
| Oprogramowanie do projektowania | AutoCAD |
| Chropowatość | Ra0.2~Ra3.2 |
| Powierzchnia | Anodowany, proszek |
| Sposób przetwarzania | Obróbka CNC Obróbka CNC |
|---|---|
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Drukowanie | Znakowanie laserowe |
| Powierzchnia | Anodowany, proszek |
| Sposób przetwarzania | Obróbka CNC Obróbka CNC |
|---|---|
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Drukowanie | Znakowanie laserowe |
| Powierzchnia | Anodowany, proszek |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
|---|---|
| Twardość | HRC58-64, Zgodnie z materiałem |
| Kontrola jakości | Pełnowymiarowy raport z inspekcji |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
|---|---|
| Usługa | Dostosowany OEM, OEM / ODM / Dostosowany / Projekt, usługa obróbki cnc, rysunek roboczy zaakceptowan |
| Kolor | Każdy kolor, Czarny, na zamówienie, Srebrny/czerwony/czarny/kolorowy |
| Zastosowanie | itp.,Wyposażenie przemysłowe,Wykorzystanie medyczne,Wyposażenie samochodowe/medyczne/rolnicze/pociąg |
| Skończ. | anodowanie w kolorze, powłoka Power, nikiel, anodowanie na czarno, cynkowanie ogniowe |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
|---|---|
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Powierzchnia | Anodowane, proszek, spray |
| Chropowatość powierzchni | 0,03 |
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
|---|---|
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |
| Powierzchnia | Anodowane, proszek, spray |
| Chropowatość powierzchni | 0,03 |
| Cechy | Profesjonalny|Wysoka precyzja |
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |
|---|---|
| Chropowatość powierzchni | 0,03 |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
| Cechy | Profesjonalny|Wysoka precyzja |
| Skończ. | bez zadziorów i ostrych krawędzi |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
|---|---|
| Kontrola jakości | Pełnowymiarowy raport z inspekcji |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Sprawozdanie z badania maszyny | Zapewnione, dostępne |
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |