| Machining Type | CNC Machining |
|---|---|
| Project | OEM Precision CNC Machining |
| Application | Beauty Products,Automotive, Aerospace, Medical, Electronics, Electronic Cigarettes, |
| Main Prosess | CNC Turning/CNC Milling Etc |
| Keyword | CNC Milling Parts |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Części do frezowania CNC |
| Obsługa na zamówienie | OEM ODM |
| projekt | Precyzyjna obróbka CNC OEM |
| Główna Proza | Obrót CNC/Freszowanie CNC itp. |
| Termin płatności | T/T, paypal, western union, akredytywy |
|---|---|
| Chropowatość powierzchni | Ra3.2 |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
| Identyfikacja | ISO SGS Rohs |
|---|---|
| Logo | Dostępne niestandardowe logo |
| Sprzęt do obróbki skrawaniem | Automatyczna pianka CNC |
| Słowo kluczowe | Części toczone CNC |
| Części toczone CNC | Wały, sworznie, tuleje, koła zębate itp. |
| Kolor | Srebro, złoto, czarne, czerwone, niebieskie |
|---|---|
| Sprzęt do obróbki skrawaniem | Automatyczna pianka CNC |
| Transport morski | Ekspresowym / Samolotem / Drogą morską |
| Kształt | Okrągły, kwadratowy, sześciokątny, dostosowany |
| Kontrola | 100% sprawdzone |
| Średnica | 20,3 mm lub zgodnie z rysunkiem |
|---|---|
| Logo | Dostępne niestandardowe logo |
| Słowo klucz | elementy maszyny cnc |
| Wizyta w fabryce | Jesteś zawsze mile widziany |
| Sprzęt do obróbki skrawaniem | Automatyczna pianka CNC |
| Średnica | 20,3 mm lub zgodnie z rysunkiem |
|---|---|
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Kontrola | 100% sprawdzone |
| Sprzęt do obróbki skrawaniem | Automatyczna pianka CNC |
| Szybki czas dostawy | 3-15 dni |
| Szybki czas dostawy | 3-15 dni |
|---|---|
| Wizyta w fabryce | Jesteś zawsze mile widziany |
| Kontrola | 100% sprawdzone |
| Słowo klucz | elementy maszyny cnc |
| Kolor | Srebro, złoto, czarne, czerwone, niebieskie |
| Radzić sobie z | Toczenie CNC, frezowanie CNC |
|---|---|
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
| Typ turbiny | Turbina wodna Peltona |
| Usługa niestandardowa | OEM ODM |
| Chropowatość powierzchni | Ra3.2 |
| Sprzęt do obróbki skrawaniem | Frezowanie Obróbka |
|---|---|
| Główna Proza | Obrót CNC/Freszowanie CNC itp. |
| Chropowatość powierzchni | Ra3.2 |
| rodzaj obróbki | Obróbki CNC |
| Jakość | 100% kontrola |