| Standardowy | GB,JIS,DIN,ASTM,BS,NF |
|---|---|
| Koszty powstawania pleśni | Może być darmowy, jeśli masowa produkcja |
| Materiał | Metal |
| Maszyna produkcyjna | Maszyna CNC, maszyna do cięcia laserowego |
| proszek | w środku czy na zewnątrz |
| Usługa | OEM/ODM |
|---|---|
| Skończ. | Jako wymagania klienta |
| Sterowanie numeryczne | CNC |
| Zapłata | T/T |
| Kompatybilność oprogramowania | CAD/CAM |
| proszek | w środku czy na zewnątrz |
|---|---|
| Maszyna produkcyjna | Maszyna CNC, maszyna do cięcia laserowego |
| Grubość płyty | 00,5-16 mm |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | części do głębokiego rysowania |
| Zastosowanie | Produkcja metalu |
|---|---|
| Dostosowanie | Dostępne |
| Obróbka skrawaniem | maszyny do drukowania i gięcia |
| Materiał | Metal |
| Technologia | gięcie blach |
| Rodzaj | części do głębokiego rysowania |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Czas realizacji narzędzi | 10 dni |
| Grubość płyty | 00,5-16 mm |
| Cena jednostkowa | Cytowane na rysunku |
| Packaging Details | As the requirement of customer |
|---|---|
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 1000000PCS/M |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa handlowa | Race |
| Sposób przetwarzania | Obróbka CNC Obróbka CNC |
|---|---|
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Drukowanie | Znakowanie laserowe |
| Powierzchnia | Anodowany, proszek |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
|---|---|
| Twardość | HRC58-64, Zgodnie z materiałem |
| Kontrola jakości | Pełnowymiarowy raport z inspekcji |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
|---|---|
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
| Kontrola jakości | Pełnowymiarowy raport z inspekcji |
| Sprawozdanie z badania maszyny | Zapewnione, dostępne |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
|---|---|
| Usługa | Dostosowany OEM, OEM / ODM / Dostosowany / Projekt, usługa obróbki cnc, rysunek roboczy zaakceptowan |
| Kolor | Każdy kolor, Czarny, na zamówienie, Srebrny/czerwony/czarny/kolorowy |
| Zastosowanie | itp.,Wyposażenie przemysłowe,Wykorzystanie medyczne,Wyposażenie samochodowe/medyczne/rolnicze/pociąg |
| Skończ. | anodowanie w kolorze, powłoka Power, nikiel, anodowanie na czarno, cynkowanie ogniowe |