| Właściwości mechaniczne | Jako wymagane |
|---|---|
| Zapłata | T/T |
| Sterowanie numeryczne | CNC |
| Usługa | OEM/ODM |
| Kompatybilność oprogramowania | CAD/CAM |
| Aplikacja | Motoryzacja, lotnictwo, medycyna, elektronika, maszyny itp. |
|---|---|
| Oprogramowanie do projektowania | AutoCAD |
| Druk | Znakowanie laserowe |
| Metoda przetwarzania | Obróbka CNC Obróbka CNC |
| Powierzchnia | Anodowany, proszek |
| Średnica | 20,3 mm lub zgodnie z rysunkiem |
|---|---|
| Kształt | Okrągły, kwadratowy, sześciokątny, dostosowany |
| Szybki czas dostawy | 3-15 dni |
| Słowo klucz | elementy maszyny cnc |
| Kolor | Srebro, złoto, czarne, czerwone, niebieskie |
| Miejsce pochodzenia | DongGuan, Chiny (kontynent) |
|---|---|
| Kompatybilność materiałów | Metal, plastik, drewno |
| Sterowanie numeryczne | CNC |
| Obróbka skrawaniem | Obróbka skrawaniem, frezowanie, gwintowanie, szlifowanie |
| Transport | Jako wymaganie klienta |
| Termin płatności | T/T, paypal, western union, akredytywy |
|---|---|
| Chropowatość powierzchni | Ra3.2 |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
| Usługa | OEM/ODM |
|---|---|
| Skończ. | Jako wymagania klienta |
| Sterowanie numeryczne | CNC |
| Zapłata | T/T |
| Kompatybilność oprogramowania | CAD/CAM |
| Powierzchnia | Anodowany, proszek |
|---|---|
| Chropowatość powierzchni | 0,03 |
| Oprogramowanie do projektowania | AutoCAD |
| Druk | Znakowanie laserowe |
| Popularny kolor | Czarny/niebieski/ciemnoszary/pomarańczowy/czerwony itp |
| Znak firmowy | AS |
|---|---|
| Przemysł aplikacji | Transduktor |
| Słowo klucz | Tokarka CNC Części do obróbki Tokarka Cnc |
| Długość | maks. 5m |
| Nazwa części | Wkładka rdzeniowa |
| Zapłata | T/T |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna/stopy/aluminium |
| Usługa | OEM/ODM |
| Jakość | Certyfikat ISO |
| Kompatybilność materiałów | Metal, plastik, drewno |
| rodzaj obróbki | Obróbki CNC |
|---|---|
| Logo | Zindywidualizowane |
| projekt | Precyzyjna obróbka CNC OEM |
| Typ turbiny | Turbina wodna Peltona |
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |