| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Wielkość | niestandardowe |
| Waga | Lekkie |
| Kształt | niestandardowe |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Waga | Lekkie |
| Proces produkcji | Stymulowanie, cięcie, gięcie |
| Gęstość | 0,5 mm-10 mm |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Skończ. | Powłoka powłoka |
| Waga | Lekkie |
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Gęstość | 0,5 mm-10 mm |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Skończ. | Powłoka powłoka |
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Proces produkcji | Stymulowanie, cięcie, gięcie |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Minimalna grubość ścianki | 0,8 mm |
|---|---|
| Tolerancja | 0,01-0,05 mm lub dostosowane |
| Czas realizacji | 1-3 dni roboczych |
| Minimalny rozmiar detalu | 0,1 mm |
| Styl | Zabawka z kreskówek, zabawka modelowa |
| oem i odm | Available. Dostępny. Our Engineer Can Check And Discuss Your Design, Great Help! |
|---|---|
| Gęstość | Zindywidualizowane |
| Kształt | Okrągłe, kwadratowe, płaskie lub dostosowane |
| Materiał | aluminium, miedź |
| Kolor | Srebrny, czarny, niebieski, kolor drewna, kolor powłoki proszkowej RAL i tak dalej |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
|---|---|
| Kolor | Srebrny, czarny, niebieski, kolor drewna, kolor powłoki proszkowej RAL i tak dalej |
| Użycie | Przemysłowe |
| Długość | Zindywidualizowane |
| Wielkość | Rozmiar standardowy lub niestandardowy |
| Zastosowanie | Produkcja metalu |
|---|---|
| Dostosowanie | Dostępne |
| Obróbka skrawaniem | maszyny do drukowania i gięcia |
| Materiał | Metal |
| Technologia | gięcie blach |
| Minimalny rozmiar detalu | 0,1 mm |
|---|---|
| Materiał | PLA, ABS, PETG, nylon, TPU itp. |
| Wykończenie powierzchni | Gładki, matowy, błyszczący |
| Format rysunku | IGS STP STL CTA MR3D |
| Tolerancja | 0,01-0,05 mm lub dostosowane |
| Tolerancja | +/- 0,1 mm |
|---|---|
| Logo | Dostosowane logo |
| Materiał formy | Silikon |
| Dokładność | +/-0,05 mm |
| Odlew | Wysokiej jakości odlewy |