| HTTP Status | 403 |
|---|---|
| Forbidden Access | Yes |
| Error Handling | 403 Error |
| Access Control | Restricted |
| Server Response | Forbidden |
| Product Name | 403 Forbidden |
|---|---|
| Status Code | 403 |
| Server | openresty |
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Packaging Details | As customer requirements |
| Status Code | 403 |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Server | openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | As customer requirements |
| Access Control | Restricted |
|---|---|
| Security Measure | Access Restriction |
| Access Denied | Yes |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Server Response | Forbidden |
| Powierzchnia | Emalia lub porcelana itp. |
|---|---|
| Wielkość | Jako rysunek produktu |
| Grubość płyty | 00,5-16 mm |
| Materiał | Metal |
| Sposób wysyłki | Ekspresowy, lotniczy, morski |
| proszek | w środku czy na zewnątrz |
|---|---|
| Maszyna produkcyjna | Maszyna CNC, maszyna do cięcia laserowego |
| Grubość płyty | 00,5-16 mm |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | części do głębokiego rysowania |
| Kolor | Srebro, złoto, czarne, czerwone, niebieskie |
|---|---|
| Transport morski | Ekspresowym / Samolotem / Drogą morską |
| Identyfikacja | ISO SGS Rohs |
| Szybki czas dostawy | 3-15 dni |
| Części toczone CNC | Wały, sworznie, tuleje, koła zębate itp. |
| Wykończenie powierzchni | Gładki, matowy, błyszczący |
|---|---|
| Struktury wspierające | Automatyczne lub ręczne |
| Obróbki CNC | Nie obróbka CNC |
| Wymiar | 290*140*60mm |
| Tolerancja | 0,01-0,05 mm lub dostosowane |
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Rodzaj | części do głębokiego rysowania |
| Czas realizacji narzędzi | 10 dni |
| Powierzchnia | Emalia lub porcelana itp. |
| Maszyna produkcyjna | Maszyna CNC, maszyna do cięcia laserowego |
| Minimalna grubość ścianki | 0,8 mm |
|---|---|
| Styl | Zabawka z kreskówek, zabawka modelowa |
| Wymiar | 290*140*60mm |
| Czas realizacji | 1-3 dni roboczych |
| Tolerancja | 0,01-0,05 mm lub dostosowane |